| 1Q a întrebat:

Anul trecut am facut scoala de soferi si am picat orasul de doua ori, anul asta deoarece mi-a expirat scoala am facut-o din nou si trebuie sa dau sala din nou zilele acestea. Am doua intrebari referitoare si anume:1) Trebuie sa pletesc din nou taxa de 68 de lei de la cec sau merge cu chitanta pe care am platit-o prima data? si 2) Trebuie sa imi faca din nou poza sau o are pe cea de data trecuta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Taxa pentru permis nu mai trebuie platita, la dosar vei anexa chitanta.
2.Dca nu ti-ai schimbat fizionomia atunci n-ar trebui si alta poza.