| andrabad a întrebat:

As dori sa trimit o scrisoare catre un actor cu o poza pentru autograf. Exista timbru care sa fie valabil cand trimit eu scrisoare si sa fie valabil si la intoarcere? Ce fel de timbru imi trebuie? Iar daca exista astfel de timbre, stiti cumva daca se gasesc si in Romania?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In plic, trebuie sa trimiti si un alt plic timbrat pentru intoarcere, cu timbre valabile in tara de unde va trimite inapoi.

| andrabad explică (pentru Bula):

Multumesc! Timbre de SUA se gasesc la noi? Ca in State vreau sa trimit.