| cancan26 a întrebat:

As vrea sa dau pe cineva in judecata pentru calomnie!
La job am fost apostrofata de colega mea, jignita, scuipata si amenintata de colega mea de munca. Avand in vedere ca este pesionara si se afla pe final de cariera, a incercat sa ma aduca in stadiul de a imi da drmisia. Ok a reusit in scurt timp o vou face. Avand in vedere ca, conducerea nu ia masuri. Dar nu vreau sa las treaba asa si intentionez sa o dau in judecata. Mentiobez ca am nenumarate inregistrari si multi martori.
Intrebarea mea este urmatoarea. am sanse de a castiga? (

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai probe in acest sens ai sanse de castig.

| Rimidalvv a răspuns:

Nu vei ajunge foarte departe si nici nu iti recomand sa iti pierzi timpul, parerea mea este doar sa o raportezi la politie si de acolo nu poti da gres.