| AlexDorinel a întrebat:

Ati participat la vreun protest din ultimul 1 an și jumătate?

Dacă da de ce? Dacă nu de ce?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, simt ca este intrebare capcana. Dar nici nu stiu ce a fost acum un an jumatate.

Dar nu, nu am participat la niciun protest.
De ce? Pur si simplu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu, pentru că țara nu merită nimic. Degeaba ieși în stradă că nu te bagă nimeni în seamă și nimeni nu dă doi bani pe tine ca om.
E o țară de rahat.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Peste tot e la fel.

| chuckmanson a răspuns:

Ultimul protest la care am fost era unul din 2019 în septembrie pentru global climate strike.

| AlinTanase a răspuns:

Nu,treaba cu acest covidut nu este roza si cei care nu cred ii incurajez sa faca voluntariat la spitale asa ca participarea la astfel de evenimente nu iti aduce tie beneficii ca persoana, iti iei bataie si nici nu le pasa la incompetentii aia

| Mtoni a răspuns:

Nu am participat la niciun protest în ultimii ani pentru că nu am considerat că situația este de așa natură încât ieșirea în stradă o poate rezolva.

| anonimus010101110 a răspuns:

A s fi vrut, dar n am avut ocazia pentru ca nu folosesc Facebook sau alte retele de socializare ca sa aflu cand se tin