| Humanist a întrebat:

Ati sprijini drepturile persoanelor din comunitatea LGBT ?

5 răspunsuri:
| zotescumarius a răspuns:

Pai ce drepturi sa le aparam? Au aceleasi drepturi ca orice alta persoana cu o singura exceptie, cea referitoare la casatorie legala si nu as renunta inca la ea pentru urmatoarele 2 decenii pentru ca neamul asta este mult prea indoctrinat religios si mai dureaza pana se desteapta poporul.

Pana atunci nu le interzice nimeni intrunirile, activitatile sexuale, activitatile sociale sau economice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i aia?

| Humanist explică (pentru anonim_4396):

Scuze, e un acronim, inseamna Lesbian Gay Bisexual Transgender.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Humanist):

Aham. Nu-i nimic de sprijinit. Au aceleasi drepturi si obligatii ca oricare alt cetatean platitor de taxe si impozite.