| Girly97 a întrebat:

Avand in vedere ca nu am zburat niciodata cu avionul, sunt sanse ca atunci cand trec de securitate sa am probleme?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca transporti arme, droguri

| Girly97 explică (pentru suntserios):

De ce as vrea sa fac asta?

| suntserios a răspuns (pentru Girly97):

Atunci nu ai sa ai probleme

| Sn4k3 a răspuns:

Pai noi stim ce te apuca cand treci de securitate?

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu o sa ai nici o problema, am trecut inclusiv cu piercingul in limba si nu au bipait alea laughing
In schimb la o cunostinta de a mea a bipait si agentul de securitate i-a dat cu ceva pe pielewinking ca s-o verifice de diversewinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce probleme să ai? Eu am trecut cu brățara fitness în mână și le-am zis că am uitat să o scot și au fost ok, nu-s chiar așa serioase acele controale, dacă nu ai arme sau ceva, e ok.

| Girly97 explică (pentru supadeceapa):

Pai bagaje sigur voi avea. happy

| Panamax a răspuns:

Daca treci de securitate.

Răspuns utilizator avertizat