| Lovelypeaches100 a întrebat:

Aveti habar cand se deschid cabinetele stomatologice? Pana la urma si astea sunt probleme medicale

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Urgentele medicale stomatologice da se rezolva dar nu as recomanda mai ales ca nu am incredere ca spitalele de urgenta au sectii de stomatologie atat de curate si mai ales cu ustensile sterile cum sunt la majoritatea cabinetelor stomatologice!
Adica astea de la urgente sunt un focar de infectie din punctul meu de vedere, si cand ma refer la infectii ma refer la probleme nasoale hepatite virale etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand vom iesi din starea de urgenta si se vor ridica restrictiile.

urgentele stomatologice se rezolva si acum

| Felys a răspuns:

Nimeni nu poate stii raspunsul la aceasta intrebare.Se vor deschide atunci cand dispare virusul sau cand vor reusii sa faca un vaccin care sa il combata. Oricum mai dureaza cateva luni bune se pare

| Raluca591 a răspuns:

Cand se va termina cu virusul.