| AdDaaAa999 a întrebat:

Azi m-a prins controlorul in 102.Eu i-am dat doar numele si prenumele altceva nimic...Intrebarea este poate sa imi trimita amenda doar daca are numele si prenumele meu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fii amendata, mai ales daca esti din Bucuresti, sunt multi cu acelasi nume si poate chiar prenume, dar nu este imposibil, daca sunt mai rare. Daca ar fi vrut neaparat sa te amendeze ti-ar fi cerut si domiciliul sau ar fi chemat un politist sa te legitimeze.

1 răspuns:
| kim26 a răspuns:

Bineinteles.