| blackstarrr a întrebat:

Azi noapte am plecat de acasa la miezul noptii.Am ajuns pana aproape la iesirea din oras si cum mergeam am auzit masina politiei venea din spate si cum se apropia tot mai tare mie mi se facea frica si eu am mers tot asa fara sa ma uit inaptoi si politia a trecut in viteza prin dreptul meu. Dupa ce a trecut politia, am facut cale intoarsa ca nu aveam buletinul la mine si cum veneam spre casa a trecut si o ambulanta in viteza prin dreptul meu. Dupa ora 2 am ajuns acasa si parintii mei tot dormeau si eu m-am dus la mine in camera. Dupa cateva minute mama a intrat la mine in camera si m-o intrebat ca de ce nu dorm la ora asta si eu am raspuns ca nu dorm ca nu vreau si ea m-o jignit.Eu vreau sa plec de tot de acasa si nu am buletinul ca toate actele mele is la parintii mei si nu vor sa mi le dea. Daca ma opreste politia si nu am acte, ce patesc?

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eh, trebuia sa-ti lipeasca vreo doua trei palme sa auzi cainii la Giurgiu si pe urma sigur, sigur nu ai mai vrea sa pleci de acasa.

| anageorgiana a răspuns:

Cati ani ai? de ce vrei sa pleci de acasa dupa cate stiu eu daca ti se cere buletinul si nu il ai poti primi amenda.

| blackstarrr explică (pentru anageorgiana):

Am 39 de ani

| anageorgiana a răspuns (pentru blackstarrr):

Si de ce ai vrea sa pleci de acasa? da.ne un motiv adica nu stiu ce te.a facut sa gandesti asa.