| loveusa a întrebat:

Barack Obama sau George W. Bush.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea Barack Obama. Bush a dus tara si la bine si la rau insa nu cred ca s-a descurcat asa de minunat daca americanii nu lau mai vrut si l-au preferat pe Barack Obama acum. Vreau si ei o schimbare probabil s-au saturat de cei care i-au condus atata timp si in opinia mea nu au facut-o prea bine din moment ce nu mai obtin voturile cetatenilorwinking

6 răspunsuri:
| loveusa explică:

Amandoi

| ColorBubbles a răspuns:

Barack Obama

| Broadband a răspuns:

Obama

| Archangells a răspuns:

Nici unul.amandoi urmaresc interesele celor ce detin monopolul bancilor, petrolului, armamentului.sunt niste marionete

| Gogulita a răspuns:

Sincer eu l-as alege pe Bush.Nu stiu de ce dar mi se pare ca atunci cand era el la carma era mai bine pentru americani

| adikinhhh a răspuns:

Barack Hussein Obama al II-lea