| anonim_4396 a întrebat:

Boicotarea tezelor cu subiect unic. Ce parere aveti? Profesorii nemultumiti ca nu li s-au acordat majorarile salariale se gandesc serios sa boicoteze examenele nationale.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu se gandesc serios. De 20 de ani ameninta cu inghetarea anului scolar si totusi nici acum nu castiga mai mult decat un muncitor calificat.

cami
| cami a răspuns:

Mai degraba ar schimba sistemul asta de examinare straight face.(asa am inteles ca de la anul` nu se vor mai da teze cu subiect unic, ci va reveni capacitatea...ca bine ar fi happywinking ).ai luat un 4 gata PROFESIONALA scrie pe tine.insa acum ai mai multe sanse.se mai aduna si media din generala si?! scoti pe acolo un 7.si astfel intra toata pleava la liceu! nu, nu`s de acord! n`au cum sa faca lucrul asta. pai ce? ei is asa de capul lor thinking .parca ar face mare lucru.se imbraca frumos si stau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrajeala. Vezi de treaba. Nu sint in stare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai eu nu stiu ce sa mai zic ba dam teza ba nuh dam tezasad. Mai este o zi si noi nici macar nu stim daca dam teza. Sasi aleaga si asti alta zi sa faca greva. Ce numa acum pot in zilele cu teze sa ne incurce pe noi?