| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am fost prinsă furând din magazin, am recunoscut și am predat produsele, dacă nu recunoșteam au spus că cheană poliția, dar am recunoscut, am primit interdicție de a mai intra în magazinele firmei, plus o poză pentru. a știi personalul că numai am acces în magazine, atfel mă scot cu paza de acolo, pot sta liniștită acum?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu au chemat poliția și nu mai intri în acel magazin poți sta liniștită.

| Papusel24 a răspuns (pentru Andreeush):

Mulțumesc din suflet!

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai avut mare noroc ca, personalul magazinului te a iertat de data asta.
Crede-ma, multi altii nu fac asta, cheama direct politia, dupa care toata viata vei avea furtul in cazier!
Iar daca ai un furt in cazier, nu te vor angaja nicaieri unde e vorba de bani sau marfuri de valoare (asemenea locuri de munca sunt foarte putine).

| Papusel24 a răspuns (pentru Bula):

Mulțumeac mult, și eu m-am bucurat că nu au chemat poliția.

| mgtow a răspuns:

Poti sta calma, cauta un mall unde sa mergi si nu mai fura

| Papusel24 a răspuns (pentru mgtow):

Mulțumesc, numai îmi trebuie așa ceva.

| mgtow a răspuns (pentru Papusel24):

Eu am masina aia din poza in gri e bestialawinking https://ibb.co/tYkWJfC
https://ibb.co/3Cr30Rz

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. A doua oară vor chema poliția.

| Papusel24 a răspuns (pentru sadrian46):

Mulțumesc, nu va fi cazul.

| PuyaTimonel a răspuns:

Nu. Te vor impusca.

| Avocado333 a răspuns:

Cred ca da, tinand cont ca doar ti.au interzis sa mai intri in magazin. Ai noroc ca nu au chemat politia