| Andreearoxana780 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor va rog.
As vrea sa stiu la INM(Institutul National al Magistraturi) de cate ori poti da concursul de admitere? Si daca se poate un raspuns cert gasit undeva la ei sau intr-un articol. Ru ma chinui sa gasesc dovada clara ca pot da de mai multe ori

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu este interzis expres atunci este permis.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe site-ul oficial gasesti regulamentul de admitere si acolo precis sunt conditiile de admitere.

| Andreearoxana780 explică (pentru Ioandelasal):

Da sunt doar cetatenia sa fii licentiat in drept cazier fiscal si judiciar.nu spun nimic de asta daca poti da admotere la.inm de 2 3 sau mai multe ori.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Andreearoxana780):

Daca nu este interzis expres atunci este permis.