| 000000643682 a întrebat:

Buna,
Am picat orașul a doua oară dinte-o greșeală mare pe care am făcut o in ultimul minut. In Decembrie pe 8 îmi expira dosarul și sunt curioasa dacă mai exista posibilitatea sa ma mai reprogrameze odata, sunt foarte dezamagita și îmi este greu sa o iau de la 0 cu examenul teoretic și restul… va mulțumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui cand ai picat. Nu poti fi reprogramata mai repede de 15 zile de la data cand ai picat iar de astazi pana in 8 decembrie, inclusiv, sunt doar 14 zile.
Mai trebuie sa faci si cel putin 6 ore de conducere si sa ai adeverinta la dosar.