| Nimeni91 a întrebat:

Am primit asta de la Cec Bank" Notificare de reziliere unilaterala contract de emitere card de debit". Maine voi merge sa imi inchid contul. Cum se procedeaza si ce acte trebuie sa am la mine? Buletinul si atat? Este un card pentru minori.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai primit cardul trebuie sa duci doar cartea de identitate.
Daca l-ai primit vei duce si cardul.

| Nimeni91 explică (pentru Ioandelasal):

Da,am si card! Multumesc mult pentru raspuns.

| KR0NSTADT a răspuns:

Dar buletinul și cardul. Cardul îl vor tăia de față cu tine, iar buletinul trebuie pentru identificare.

| Nimeni91 explică (pentru KR0NSTADT):

Multumesc mult pentru raspuns!