| Elenajhg a întrebat:

Am terminat liceul acum 3 ani dar nu am fost sa imi ridic diploma de absolvire și nici foaia matricolă.
Cum procedez? Ce trebuie sa fac?
Am mare nevoie de ele pentru a mă angaja!
Mulțumesc!!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Te duci și le ridici pe amândouă de la liceul care l-ai terminat (la secretariat).
Posibil să faci două drumuri: primul pentru cerere, al doilea pentru ridicare.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la liceul absolvit si soliciti eliberarea celor doua acte.

| Bizon95 a răspuns:

Dai un telefon la liceu si intrebi, poate, poate, scapi sa mergi de doua ori, odata sa depui cererea si odata sa le ridici

| Crackman a răspuns:

Te duci cu buletinul acolo sa iti iei si tu documentele