| idomiralin a întrebat:

Buna,as dori si eu sa imi o viza de flotant pentru scoala de soferi in judetul Teleorman. Vreau sa dau de carnet si imi trebuie viza de flotant, ma poate ajuta cineva? Ofer bani, totul este contracost! Am nevoie urgent

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Nu trebuie sa dai nimic. Te duci la primaria de unde vrei tu sa dai de permis si contra sumei de 40 de lei parca in 2 sapt sau pe loc nu stiu iti ia buletinul si ti pune o eticheta pe spate.

| idomiralin explică (pentru alex495):

Eu stiu ca trebuie sa te ia cineva in spatiu, ca sa ti se poata puna acea eticheta pe spate. Nu e asa? Pe ce alta baza sa primesti viza de flotant?