| maryusyonutz95 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns daca se poate...azi am fost si am scos niste bani de la banca si cineva m-a lovit mi-a luat banii si a fugit..as vrea sa stiu daca merg la politie si depun o plangere..mentionand ca am si martori daca mai primesc banii inapoi sau persoana respectiva se alege doar cu o amenda? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce n-ai mers imediat, respectivul a comis infractiunea de talharie.
Sigur ca o sa primesti banii.

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu te du.stai acasa ca fraeru si plangi.
NORMAL.DU-TE LA POLITIE...