| RauL8229 a întrebat:

As vrea sa merg la un hotel cu prietena mea saptamana viitoare! Dar ea a zis ca nu stie daca ne v-or lasa cei de la receptie in timpul orelor! Ce spuneti? M-ar lasa in timpul orelor sa inchiriez o camera de hotel?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de varsta voastra, de regula nu te primeste la hotel daca nu esti major.

| RauL8229 explică (pentru Ioandelasal):

M-am mai informat, si am vazut ca trebuie sa ai peste 14 ani!

| eXtreme21 a răspuns:

Buna! Sa zicem ca voi mergeti dimineata la hotel. Daca vor spune ceva, le spuneti ca voi aveti ore dupa-masa sau invers. Stai linistit oricum ca o sa va lase.

| Dariusuu a răspuns:

Eu ştiu că o cameră de la hotel se închiriază pe nopţi.

Puteţi sta câteva ore dar veţi plăti cât pentru o noapte.