| Ionutelenaavram a întrebat:

Bună, ce fac în cazul în care am deteriorat dosarul pentru examenul auto (am pus rucsacul in mașina de spălat din greșeală, se vad stampile date, nume tot doar ca sunt cam șifonate și un pic rupte credeți ca îl pot folosi asa)?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acte rupte si sifonate... ma indoiesc ca ti le mai primeste cineva.
Mergi din timp si intreaba ca sa nu risti sa nu poti intra in examen si sa ai timp sa faci duplicate dupa ele.

| Ionutelenaavram explică (pentru Violleta2022):

Dar aveți idee îmi pot elibera din nou toate actele? Ideea e ca eu am mâine sala

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionutelenaavram):

Maine te duci cu ce ai, asa somoiogite cum sunt, sperand sa te primeasca, ca nu-i timp sa mergi la fiecare departament sa scoti duplicate.
Daca te primeste bine, daca nu te amana cu examinarea peste 1-2 saptamani si tu intre timp, alergi la fiecare departament sa scoti duplicate.
Sa speram ca maine ai o zi norocoasa, succes!

| TipulCyborg a răspuns:

Mai bine du-te pana la scoala de șoferi si întreabă-i pe ei, nu e nici o rusine si nu te costa nimic sa intrebi