| LaurLAUR266 a întrebat:

Bună. Ce se pot face cu certificatele medico legale din 2014-2015 pentru un părinte biologic? Vreau sa depun plângere. Cine cunoaște legile foarte bine și cine crede ca pot demonstra la ora actuala prin diverse metode.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu dai detaliile necesare pentru un raspuns.
Nu spui varsta ta, pentru ce au fost certificatele medico-legale, ce legatura au cu parintele biologic si ce plangere vrei sa depui.
Da aceste detalii si o sa-ti dau un raspuns concret.

| darrio2007 a răspuns:

Nu spui motivele sau motivul pentru a depune plangere. Nu te pot ajuta.

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Ce vrei sa demonstrezi?