| SpiridusulCelCurios a întrebat:

Bună, comunitate TPU. De când vom putea din nou circula cu trenurile?
Vreau să mă duc până în București să-mi vizitez niște prieteni. Dar nu pot să fac asta pentru că niciunul dintre motivele din declarație nu sunt conforme cu dorința mea. Când voi putea face asta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand o sa dea drumul calatoriilor in afara oraselor nu se stie inca

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ceva noroc dupa 15.ai răbdare si o sa vedem

| anonimg a răspuns:

Incepand cu data de 15.05. 2020. Inclusiv ziua de 15.

| Cristina788 a răspuns:

Ar trebuie peste o saptamana sa iesim din carantină, dar dacă vor fi mai multi bolnavi o sa intram din nou in carantină mai exact in septembrie chinezii vor lansa un vaccin