| sweetys a întrebat:

Dacă au mai fost persoane in situația mea sau cunoasteti. Vreau ajutor. Vreau sa iau ajutorul de relocare oferit de stat și au niște pretenții idioate. Eu trebuia întâi sa ma angajez, apoi sa îmi fac contract de chirie la Anaf. Am modificat contractul de chirie dar tipul de la Ajofm nu știu ce mai vrea fiindcă el zice ca nu e ok ca apare și data inițială. Din moment ce am modificat contractul, s-a modificat și în sistem ca și cum eu nu as fi stat doua săptămâni. Ce as putea sa ii mai fac contractului de anaf ca să nu mai apară acea prima data?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai poți face nimic. Ai de a face cu roboți inteligenți și cu funcționari robotizați.