| Larisukaaa a întrebat:

Daca momentan sunt prima la taxa si unul dintre colegii mei de la buget au renunțat la facultate fara a semna contractul de studii, pot trece ls buget?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti trece, du-te la secretariatul facultatii repede, sa nu ti-o ia altcineva inainte.

| Larisukaaa explică (pentru Ioandelasal):

Mi s-a zis ca nu merge pentru ca e înmatriculat, dar el nu a semnat nimic.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Larisukaaa):

Asigura-te ca nu urmeaza facultatea, chiar deaca a fost inmatriculat si apoi depune cerere.

| Ivy86 a răspuns:

Din cate îmi aduc aminte poți în următorul semestru dacă îți menții notele bune.
Acum nu cred ca se mai poate pentru ca colegul tău e înmatriculat, cu contract semnat sau nu (poate se răzgândeste și nu ii poate da locul).