| OanaSall a întrebat:

ieri mi-a fost furat telefonul si maine ma voi duce la politie sa reclam furtul. stiti cumva ce acte trebuie sa am la mine? Intuiesc ca ar trebui sa am certificatul de garantie si IMEI-ul si buletinul...alt ceva? si mai am o problema. sunt minora, am 14 ani. voi putea rezolva ceva fara un adult langa mine?

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Te duci la politie cu buletinul si certificatul de garantie daca il mai ai ca sa poti atesta ca telefonul este al tau.Cat despre sanse de al mai gasi...nu stiu ce sa zic.