| dontaskmyfriend a întrebat:

Buna,legea romana iti permite sa te uiti la filme porno pe net?
Anyway, nu de mult intrasem pe un site xxx ofclaughing), si imi apare pe ecran "politia romana" cum ca am incalcat niste legi ca m-am uitat la filme cu minori (nu-s pedofil omfg) si cica ar fi trebuit sa platesc in 48 de ore o amenda de 300 de lei ca sa nu ma duc la parnaie,desigur imi zicea la ce banca sa platesc "paysafe"" sau cv de genu,din cate stiu eu cand e vb de asa ceva de ia direct cu sapca la sectie. Dupa ce dadeam restar la pc si ma conectam la net im-i aparea din nou, dupa un timp am reusit sa scap de virus (C:\Users\Numele pc-ului\AppData\Local\Temp\ wmb ceva de genu schimbati extensia din.dll in.exe dai rename dupa aia delete).Eu banuiesc ca e o "farsa" sa te scape de bani, sau gresesc eu si nu sunt la zi cu legile?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este de la politia romana, asa ca nu patesti nimic. In mod normal site-ul respectiv, daca este cu minori, ar trebui sters sau restrictionat accesul. Numai bine!

| StormRider a răspuns:

Sall! Am si eu aceeasi problema si nu gasesc fisieru ala ma poti ajuta pliz! Si vr sa stiu daca ai rezolvat.

| drunkpanda a răspuns:

E un virus, daca dai restart la pc o ia de la capat si numaratoarea laughing)