| FreshDreams a întrebat:

Ma intreaba bunica mea la ce ora se termina motiunea aia de cenzuralaughing. Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da un raspuns exact, acum se discuta si apoi urmeaza votarea. Tot ce se poate spune este ca se va termina astazi.

| tyana a răspuns:

S-a terminat votul la motiunea de cenzura. Spune-i bunicii tale ca va ramane fara 15% din pensie sad

| tyana a răspuns:

Bunica ta are mare noroc cu tine dar ma gandesc la alti batranei care nu au pe nimeni aproape!
Saptamana trecuta la iesirea din biserica am dat peste un batranel care plangea.Il cunosteam doar din vedere dar mi s-a parut normal sa il intreb ce i s-a intamplat. Mi-a povestit printre lacrimi ca nu se descurca cu banii(restante la intretinere, o boala cronica, etc)si ca venise la biserica in acea duminica pentru a-l ruga pe Dumnezeu sa ii ia viata!sad
Mi-a rupt inima si ma gandesc cu groaza cati mai sunt in situatia lui.

| FreshDreams explică:

Multumesc pentru raspunsuri, s-a uitat si ea la tv si a vazut ca boc a castigat...acum ce sa faca, sta si boceste intr-o batistuta ca din 500 de lei amarati, care se duc pe medicamente si pe facturi ramane cu cat ramane...

| FreshDreams explică:

VuVuZeLă, normal ca o voi ajuta, doar nu o sa stau sa ma uit la ea...mai cu bani, mai cu mancare, mai cu treaba in gospodarie.are noroc totusi ca mai castiga cate un milion-doua, munceste la o femeie si afce cusaturi

| 4shl3y Tisd4l3 a răspuns:

La 5 fix

| VuVuZeLă a răspuns:

Willyoudothis imi pare foarte rau...incearca si tu sa o ajuti cum poticryingcryingcryingcrying