| andraaremere a întrebat:

Buna seara, cum pot afla numarul de telefon al unei persoane care are abonament la Cosmote? Este vreo posibilitate sa pot afla informatia de la un Cosmote shop sau ceva de genul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca firma o sa-ti de asemenea informatie, ar incalca prevederile legii privind informatiile cu caracter personal. Incearca in vreo carte de telefoane de pe internet, daca ii stii numele, prenumele si adresa. Numai bine!