| Legsilativ a întrebat:

Buna seara,
Depunerea documentatiei in vederea acordarii subventiei pentru incadrarea in munca a somerilor se poate face numai in judetul in care este stabilit sediul social al societatii comerciale sau se poate si la alta AJOFM din alt oras(din alt judet)in care se desfasoara activitatea(nu este declarat punct de lucru)? Nu am cum sa ajung in orasul unde este stabilit sediul pentru a depune actele necesare.
Rog lamurire in privinta asta.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Ideea este ca nu se stie daca o sa vezi banii.
Am un prieten care asteapta niste plati pentru niste someri angajati cu varsta de peste 45 de ani si primeste acelasi raspuns:
Nu sunt fonduri.