| TsAndreea a întrebat:

Pe data de 1 august as vrea sa plec în România din Italia, intru in izolare? Cu toată sumedenia asta de informații nu mai înțeleg nimic.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana pe 1 august treaba va fi groasa la noi in Ro. Sigur toata Europa ne va baga in carantina.

| Michaeel a răspuns:

Acolo în Italia era devastatoare situația acum câteva luni. Nu m-am mai uitat de mult la știri și nu știu dacă încă se face carantina asta când mergi sau pleci într-o tara.Mama a plecat în Anglia în Mai dar ea nu a întrat în carantina, poate în Italia e diferit sau e la fel.