| daniT99 a întrebat:

Problema mea e urmatoarea: am dat atat bac-ul romanesc, cat si cel britanic acum un an. Calificandu-ma pentru universitatea la care imi doream sa ajung numai cu bac-ul britanic, am amanat, initial, ridicarea diplomei de bacalaureat din Romania, iar ulterior am uitat complet de ea. Este posibil sa imi pot recupera documentele dupa toata aceasta perioada?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este posibil, de la liceul din Romania unde ai sustinut bacalaureatul.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oricând.