| Rusu_Andrei_1988_y1E0 a întrebat:

Stie careva un site de facut bani la metoda eu investesc 100 de euro si sa primesc o mica dobanda?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, se cheama cont de economii la banca

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Hehe de unde atat, pai daca ar fi asa de simplu s-ar bate oamenii intre ei pentru cativa lei.
Daca bancile nu iti dau mari dobanzi si asta la sume de 10.000 de euro de ex. apai la 100 de euro care e vax albina...dar nu zic ca siteuri care nu iti vor banii nu ai sa gasesti, dar care sa te si ajute nu cred.
cel mai bine daca esti bazat pe tine da-le la colegi, cunoscuti cu camata de ex. ii dai 100 de euro peste 2 saptamani ii zici sa-ti dea 120 de euro, apoi dai iar 100 de euro lui altul peste 2 saptamani ii ceri 120 de euro si uite asa cu 100 de euro in 1 luna de zile ai 40 de euro castig, eu zic ca niciun site nu iti da 40 de euro cu doar 100 de euro investitiwinking