| Estera123 a întrebat:

Stie cineva dupa cate zile de cand ai fost admis la traseu ai voie sa iti ridici permisul? Ori un numar de telefon, un site etc. In Bucuresti.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vine la domiciliu sau iti da o instiintare daca nu esti acasa sa mergi la posta dupa el.

| maryus24 a răspuns:

You just went full retard laughing

permisul iti vine acasa prin posta in jurul a doua saptamanii.

Al meu a venit in 3 zile

| Estera123 explică (pentru maryus24):

Nu am auzit pe nimeni sa ii fi venit acasa permisul. Pana si politistul (prima oara cand am dat) ne-a spus in ce zi sa venim sa il ridicam.

| mgtow a răspuns (pentru Estera123):

Eu am facut preschimbare permis si mi-a ajuns acasa si acum dupa ce termin cu subcategoria D merg la SRPCIV sa le cer o adeverinta ca am subcategoriile pana imi vine permisul acasa.