| deanda a întrebat:

stiti cumva cat castiga un detectiv? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un detectiv castiga in functie de cazul pe care il are de rezolvat si de persoana cu care incheie solicitarea, niciodata nu se va sti cat coasta acest serviciu, se poate estima o anumita suma.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Un detectiv castiga in functie de cazul pe care il are de rezolvat si de persoana cu care incheie solicitarea, niciodata nu se va sti cat coasta acest serviciu, doar se poate estima o anumita suma.

| oz a răspuns:

Detectiv e un termen cam "larg" in politie? cred ca depinde cat de bun e... daca rezolva cazuri sau nu.

| pypa007 a răspuns:

Intre 400. si 550 de euro pe luna primeste castiga detectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Detectivul este ca și avocatul.
Taxa este în funcție de natura cazului!
Pa, pa.