| dalila a întrebat:

sunt in austria si as vrea sa stiu daca pot sa trece vama la romani cu mobila noua, am si chitanta la ea.

Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

Buna, da poti, depinde cu ce o aduci, daca ai masina ta nu e nici o problemawinking

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, poţi, mai ales că ai şi acte de provenienţă.
Succes.

| alessia5158 a răspuns:

Sigur ca poti! ---si eu astept sa mi-o aduca cineva cu masina, din Germania, de la Ikea!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai bine cauata si afla daca nu "te taxeaza" baietii la vama, de ajungi sa te coste dublu sau triplu, si ei te vor intreba: "Domne, te-am pus noi sa-ti aduci mobila de afara? e plina tara de mobila!".