| BamBum_3904 a întrebat:

sunt programat la examenul auto cu politia(traseu) in 29 februarie. Daca ma duc sa dau sala si o pic v-oi trebui sa ma reprogramez la traseu sau o mai pot da dupa 16 zile?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca dai examenul teoretic, pana cel tarziu la 12 februarie si il pici, te poti reprograma la el peste 15 zile, respectiv prin 28 februarie si daca l-ai luat nu trebuie sa-ti reprogramezi examenul practic. Numai bine!

| Liquify a răspuns:

Dupa 15 zile trebuie sa te reprogramezi, indiferent daca tu pici sala cu o luna inainte sa fi programat pentru traseu.

| grgdlk a răspuns:

Dac pici sala mai dureaza destula vreme pan vei fii rpogramat din nou la sala, asta inseamna ca si orasul la fel, naspha rau sistemul asta la noi

| thekiller321 a răspuns:

O sa poti da dupa 16 zilebig grin

| Deyaaa18 a răspuns:

Te duci dupa 15 zile sa te reprogramezi si dupa o sa dai iar sala.
Si tot asahappy.

| Aliomas a răspuns:

Din cate stiu eu daca pici sala trebuie sa te reprogramezi.