| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU am o întrebare? Am o problema intr-o noapte doi porci se afla pe strada in ger iubitul meu ia bagat in curte cu câțiva oamenii si a asteptat sa se facă dimineața sa-i predea politiei dar.Porci dimineața nu mai erau in curte si era o gaură mare in gard. Iubitul meu a chemat-o dimineața pe femeiea aceea si i-a spus că porci erau in curte si au dispărut. acea femeie la acuzat pe ell.Eu avand nervi pe tatăl vitreg al iubitului meu am vb cu accea femeie si i-am spus ca omul acela ia luat dar nu cred ca el i-a furat eu doar la bănuit...Ce fac dacă la politie am zis in declaratie adevărul si aceei femei i-am spus ca omul acela e de vină Va rog ajutațima

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ramai la adevar, daca adevarul este ce-ai declarat la politie.