| *.:。✿*゚IL-IUBESC゚・✿.。.: * a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o intrebare! Pot calatorii cu avionul din Romania in Spania doar cu buletinul sau este necesar si pasaportul?! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti calatori cu orice act de identitate valabil, carte de identitate ori pasaport. Numai bine!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar buletinu trebuie mai ales santem in uniunea europeana

| anad a răspuns:

In tarile din UE poti calatori si pe jos, si cu trenul, si cu masina, si cu avionul doar cu buletinul! Pasaport iti trebuie daca mergi in tarile unde ai nevoie de vize de la consulate!

| Roby67 a răspuns:

Ajunge un buletin valabil.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Poti Cu Buletin :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cartea de identitate, dar nu cu C. I. provizorie... Daca ai C. I. provizorie, trebuie sa-ti faci pasaport si cu el poti calatori.
Daca ai pasaport facut, e bine sa-l ai la tine. In schimb nu te obliga nimeni sa-ti fac pasaport pentru Spania, e suficienta C. I.
Drum bun!

| Byanky13 a răspuns:

Din cate stiu eu nu iti trebuie pasaportul neaparat pentru ca este in Europa happy acum nu stiu ce sa zic eu una asa am inteles ca poti calatOri cu buletinul nu-i neaparat pasaportul happy

sper ca am fost de ajutOR tongue... fundita daca vrei tongue pupz

| SimZ a răspuns (pentru Byanky13):

rolling on the floor Si Ucraina e in Europa si iti trebuie pasaport.Mai studiaza putin diferenta dintre UE si Europa.Inteligenta maxima smug

| vyvyon a răspuns:

Da se poate .