| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si multumesc anticipat celor care ma vor ajuta!
am descoperit pe un site de socializare un cont fals, cu pozele mele de pe alt site!
ce pot face in conditiile astea? am trimis un mesaj catre echipa site-ului, dar nu stiu daca voi primi raspuns, sau daca vor lua vreo masura!
intrebarea mea este: ce as putea sa fac altceva ca sa dispara contul respectiv?
s-a mai confruntat cineva cu o asemenea problema?
m-a afectat foarte tare, mai ales ca este un cont cu mesaj indecent!

Răspuns Câştigător
| TimeeaBtrx a răspuns:

Cu placere, iar daca ii dai report administratorul nu iti va raspuns el va evalua profilul ei si in caz de neregula o blocheaza... daca nu poti sa dai si abuse daca are un profil vulgar

4 răspunsuri:
| TimeeaBtrx a răspuns:

Ii dai report si at sigur se vor ocupa adminii site-ului

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru TimeeaBtrx):

Multumesc, sper sa faca ceva! astept raspunsul lor

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru TimeeaBtrx):

Ai avut dreptate, am reusit stergerea contului cu ajutorul administratorului! meriti fundita, multumesc din suflet happy

| TimeeaBtrx a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Cu placere...ma bucur ca ai reusit :* si mersi de funda big grin

| TimeeaBtrx a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Cu placere, iar daca ii dai report administratorul nu iti va raspuns el va evalua profilul ei si in caz de neregula o blocheaza... daca nu poti sa dai si abuse daca are un profil vulgar