| Yonut_Ciprian_1998 a întrebat:

Am si eu o problema.
Sunt cu suspendare din cauza unui dosar penal ca am condus fara permis.

Si acum de curand m-au prins iar fara permis si numere false.Mi-au facut dosar penal iar, am fost arestat 24 de ore si acum sunt in control judiciar 60 de zile.Ce se intampla mai departe, pot scapa?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai scapi, o sa fii condamnat la inchisoare in al doilea dosar si la pedeapsa o sa se adauge si prima pedeapsa si o sa trebuiasca sa executi rezultanta (prima plus a doua pedeapsa).

| darrio2007 a răspuns:

La mititica ajungi. Pregateste sapun si prosop.

| Uvox a răspuns:

Chiar ai o problemă!

| AlexDarius3 a răspuns:

Puşcăria, dacă te-au prin prima dată trebuia să te înveţi minte.

| Kron5tadt a răspuns:

Seful de camera va striga "S-a furat mireasa!", exact in prima noapte petrecuta in puscarie. Ce se va intampla cu tine atunci, ne vei povesti mai tarziu, dupa "liberare". Iti meriti soarta, "virgina mica ce esti"!