| tpuuser564655 a întrebat:

Are voie profesorul sa iti dea nota sau sa te asculte acum si sa iti treaca nota apoi cand incepe scoala sau sa iti puna absente de la orele online? Daca se poate, imi puteti da si unde este scris? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Are voie profesorul sa iti dea nota ...sau sa iti puna absente de la orele online?"

zice așa, la vrajă să fii și tu prezentă la lecția aia care probabil e de rah*t

| Donsavas a răspuns:

Cata vreme nu absentezi, nu are de ce sa te treaca absent. Cand iti pune nota, inseamna ca ai facut si prezenta pentru încheierea situației școlare.

| Jackpot2 a răspuns:

Nu ești obligat sa a rticipi la aceste ore. Dacă vrea profesorul pi ate sa îți pună nota(de regula 10) ca te ai implicat măcar prin prezenta ta la ora online!