| MRI18 a întrebat:

Buna TPU, as avea o intrebare
eu am permisul de aproape 2 luni, si am gasit un anunt online unde angajeaza la o firma de livrare mancare, ca si glovo, as avea posibilitatea sa lucrez in acest domeniu? program flexibil, sau nu este permis?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In anunt ar trebui sa fie si conditiile cerute pentru a fi angajat. Daca nu sunt intereseaza-te direct la firma, de la ei poti afla un raspuns sigur si corect, noi n-avem de unde sti.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai noi nu vedem acel anunt...vezi care sunt conditiile lor de angajare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta poate sa iti spuna cel care a pus anuntul daca accepta incepatori sau nu

| NonZarek a răspuns:

Nu contează de cât timp ai permisul, ci sa îl ai, restul depinde de firma, ce condiții au, asta doar intrebandui sau citiind termenii.