| StefaniiaCsi a întrebat:

Cand eram mica mi-am facut un id, cu ajutorul unei prietene. acum un an mi-am facut altul. poate doar din prostie sau ceva de genul. Problema e ca acum as vrea sa sterg acel cont de messenger pentru ca am impresia ca cineva imi intra pe el..eu am uitat parola..desii nu tin minte sa o fi schimbat decat o data. si parola pe care am schimbat-o o am la toate acount-urile mele. deci mie imi e clar ca cineva mi-a intrat pe ea si probabil a schimbat-o.
Problema e ca, ca sa schimb parola ca sa reusesc sa intru pe id si sa-l inchid trebuie sa raspund la acele intrebari.
Stiu numai una..la cealalta nu stiu ce raspuns am pus
E posibil sa mai pot face ceva sau trebuie sa ma resemnez?

P.S: nu stiu sigur daca intrebarea e la categoria potrivita insa nu am stiut pe care as putea-o alege.

Răspuns Câştigător
| neaivan a răspuns:

Dacanu stii raspunsurile cum ai spus si tu resemneazate....sorry