| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Cum fac și eu mai multe like pe site-urile de socializare? Cunoasteti tehnici sau aplicații care pot ajuta?

4 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Esti vreo pasarica? minte si tu tontii ca dai un oremiu cui iti da like la poza

| m1dn1gh7 a răspuns:

Normal. Ori esti super bogat si te afisezi cu femei frumoase si masini luxoase. Ori incepi sa pupi excesiv dosuri pentru like reciproc. Asta in cazul in care nu ai deja o mica "faima"...pentru ceva remarcabil din viata ta.

| cascadoryes a răspuns:

Pai in primul rand pentru like.uri trebuie sa ai multi prieteni.Dar la ce te ajuta sa ai multe like.uri? Nu te ajuta la nimic, crede-mă.

| Prodan_Paul_1999 a răspuns:

Nu te ajută cu nimic like urile pe site urile de socializare