| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Daca au trecut 16, 17 zile de cand am "cazut" proba teoretica (sala), pot sa ma duc la DRPCIV sau dau din nou fara reprogramare? Dau funda, mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

4 răspunsuri:
| Lllllll01 a răspuns:

Trebuie sa te programezi online.

| darrio2007 a răspuns:

Doar cu reprogamare.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa mergi dar risti sa nu intri, daca n-ai programare. Vei putea intra doar daca unul programat lipseste si s-ar putea sa astepti intreaga zi pana intri.
In orice caz du-te inainte de inceperea programului si poate ai noroc sa intri cu prima serie.

| Vlad_Raicu_1996 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult happy M-ai incurajat..pentru ca trebuia sa astept pana in Ianuarie..atunci am programare.