| AndreeaMadalinvfdd5 a întrebat:

De o luna subt in Anglia, am venit aici cu prietenul meu. Am avut procura, totul a fost in regula cand am iesit din tara, cand am ajuns aici si am facut check in, cei de la frontiera engleza m-au luat la intrebari, dar pana la urma m-au lasat sa plec. Insa ac vreau sa ma intorc in Romania, dar singura. Este vreo posibilitate sa nu pot sa trec de politia de frontiera? Mentionez ca o sa cacatoresc cu avionul, compania WizzAir.
As dori raspunsuri din experiente, sigure! URGENT!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai peste 14 ani te poti reintoarce in tara si singura.

3 răspunsuri:
| B0ssu98 a răspuns:

Dar de ce vrei să te întorci înapoi în țară dacă zici că ești cu prietenul tău acolo?

| AndreeaMadalinvfdd5 explică:

Am 17 ani.