| Simplegirlbb a întrebat:

Bună TPU, mi-am depus dosar pentru alocatie în Germania. De fapt, am plătit pe cineva care se ocupa cu asa ceva. Dosarul a fost depus la sfârșitul lui martie. Am luat legătura cu doamna care s-a ocupat de dosar și mi-a spus ca încă nu a primit niciun răspuns. Știți cumva dacă pot sa aflu dacă a fost aprobat sau nu?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceri de la doamna locul si numarul de inregistrare a dosarului si suni (sau mergi personal) sa te interesezi de starea lui.

| Talos a răspuns:

Bună TPU, mi-am depus dosar pentru alocatie în Germania. De fapt, am plătit pe cineva care se ocupa cu asa ceva. Dosarul a fost depus la sfârșitul lui martie. Am luat legătura cu doamna care s-a ocupat de dosar și mi-a spus ca încă nu a primit niciun răspuns. Știți cumva dacă pot sa aflu dacă a fost aprobat sau nu?
Răspunsul tău aici...