| MaateiiLol a întrebat:

Buna TPU. Stie cineva cum se vor efectua transferurile anul acesta? Am intrat in clasa a IX-a la stiinte ale naturii desi eu voiam pe mate info la alt liceu. Sunt curios daca ma pot transfera si daca pot cand.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform Regulamentului-cadru, aprobat prin ordin de ministru in acest an, se vor efectua tot la fel, cu exceptia ca transferul la acelasi profil se va face intr-o vacanta dintre module, probabil in cea de iarna.
In rest conditiile sunt la fel, deocamdata nu s-a schimbat nimic.