| AlinaBob36rn a întrebat:

Buna tuturor.
Cei care au un magazin on-line pe shopify prin dropshipping si in cele 14 zile de incercare nu ati pus un cont bancard da ai produsul la tine pe pagina poate sa cumpere cineva sau nu? Multumesc

2 răspunsuri:
| ElNiku a răspuns:

Salut, poate ar ajuta daca in pxla mea te-ai duce la scoala si ai invata sa formulezi o intrebare, multumesc frumos ca mi-ai stricat ziua scandura umana ce esti. eu zic sa te uiti in dulap poate gasesti pe cineva, si vezi ca ai varza intre dinti

| AlinaBob36rn explică (pentru ElNiku):

Daca nu stii despre ce merge vorba nici nu te baga, vreai sa fii luat in seama si nu-ti reuseste, ia-ti un pshiholog sa-ti calmeze nervi.