| Ungureanflorin a întrebat:

Bună tuturor.
Pe data de 3 iunie am sustinut examenul practic pentru permis (orașul) pe care l-am picat. Imi puteti da un timp aproximativ, cand voi fi reprogramat la traseu?
Stiu de termenul de 15 zile si orele obligatorii de condus

Răspuns Câştigător
| Elelei a răspuns:

In conditiile in care sunt atat de multi candidati care au fost amanati din cauza pandemiei, e greu de apreciat. Ore suplimentare obligatorii, da. Dar 15 zile... nu cred. Intreaba-ti instructorul.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, avand in vedere ca sunt in intarziere cu programarile. De altfel o sa afli cand te vei reprograma.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La toamnă